EĞİTİM
   ATÖLYE - SEMİNER
   BÜLTEN / TAKVİM
   FOTOĞRAF SERGİLERİ
   AYIN FOTOĞRAFI
   AYIN PORTFOLYOSU
   AYIN SUNUMU
   ETKİNLİK YAZILARI
   GEZİ YAZILARI
   FOTOĞRAF GÜNLERİ
   FSK KİTAPLIĞI
   FSK YAYINLARI
   FOTOĞRAF YAYINLARI
   LİNKLER
   YARIŞMALAR
 
 

 

 
 
FSK Haber Grubuna abone olmak için e-posta adresinizi yazın ve abone ol butonuna tıklayın
 
 

 

 FOTOĞRAF SERGİLERİ 2011 Fotoğraf Sergileri
 
Ocak 2011 - Zamanda Kaybolmuş

Zamanda Kaybolmuş Fotoğraflar

Bazı fotoğrafçılar gördüklerini fotoğraflar. Bazıları ise görmek istediklerini… Bazı fotoğraflar ses getirir. Bazıları ise sessizlik... ‘Lost in time’ (Zamanda kaybolmuş) anı durdurmayı değil, geçip giden bir zaman dilimini, bir süreci yansıtmayı amaçlıyor. Bunu yaparken, bizi bazen gerçeküstü, bazen düşsel bir dünyada gezdiriyor, bazen de yalnızlığa vurgu yapıyor. Özetle, başlangıcı ve sonu belli olmayan sessiz izlenimler…

ÖZGEÇMİŞ

Yalçın Varnalı
1966 Adapazarı doğumlu. Galatasaray Lisesi ve İstanbul Tıp Fakültesi mezunu. Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları uzmanı. Fotoğrafla 3 yıldır aktif olarak ilgileniyor. İFSAK üyesi. Uzun pozlamaya ve kare formata olan ilgisi 1.5 yıl önce başladı. Son 1 yıldır sadece uzun pozlama çekiyor.

Alper Çukur
1970 Ankara doğumlu. Bursa Atatürk Lisesi ve Ege Tıp Fakültesi mezunu. Göz Hastalıkları uzmanı. Fotoğrafla 4 yıldır aktif olarak ilgileniyor. Uzun pozlamaya ve kare formata olan ilgisi 2.5 yıl önce başladı. Son 2 yıldır sadece uzun pozlama çekiyor.

     


 
Ocak 2011 - Torosların Son Yörükleri

AFAD üyesi M. Nevzat Hız'ın, 2008-2009 yıllarında ürettiği çalışmaların bir derlemesi niteliğinde olan "Torosların Son Yörükleri" adlı fotoğraf sergisinin açılış töreni 4 Ocak 2011 Salı günü saat 19:00'da FSK salonunda gerçekleşecektir.


 
 

Bu kategoride toplam 14 adet içerik bulundu.
Kayıtlar 2 sayfada listelendi. 2. sayfayı izliyorsunuz.
SAYFALAR » [1] [2]

 
Fevzi Çakmak-1 Sokak 22/2 Kızılay/ANKARA - Tel : (0312) 230 46 16